رک شبکه، رک DVR، رک دوربین مدار بسته، رک ایستاده و لوازم جانبی رک در مدل ها و اندازه های مختلف در این فروشگاه قرار داده شده است . شما میتوانید از این رک ها برای نصب دستگاه DVR دوربین مدار بسته، نصب سوئیچ های شبکه و همچنین نصب دستگاه های گیرنده دیجیتال در ارتفاع مناسب استفاده نمایید.

مجموعه رک وستا به عنوان تولید کننده و فروشنده انواع رک دیواری، رک DVR، رک دوربین مدار بسته، رک ایستاده و لوازم جانبی رک در ایران شناخته می شود. این مجموعه به عنوان تولید کننده رک در ایران شناخته شده و در سال های اخیر توانسته است به خوبی نظر مثبت خریداران و کاربران را به خود جلب کند.

معرفی مجموعه وستا رایان پارسی

مجموعه وستا رایان پارسی که با نام رک وستا نیز شناخته می شود، نزدیک به یک دهه تجربه در ساخت صنایع فلزی، راهگشای بسیاری از مهره های ناشناخته و پنهان این وادی بوده است. لذا با دارا بودن این تجربه فراوان، افتخارات و پشتوانه قوی توانسته است جایگاه ویژه ای در صنعت کشور کسب نماید. شما می توانید با خرید رک وستا بهترین قیمت و کیفیت و حاصل سال‌ها تجربه و تخصص یک تولید کننده رک را بدست آورید.

مجموعه وستا رایان پارسی در سال 1390 به هدف فعالیت گسترده در زمینه شبکه و IT در ایران تاسیس شد. با داشتن تجربیات موفق در زمینه فعالیت های تحت شبکه، نصب و راه‌اندازی انواع دوربین مدار بسته دیجیتال و تحت شبکه، راه‌اندازی سامانه های تحت شبکه در سطح کشوری و استانی، اقدام به تاسیس کارخانه تولید رک شبکه در ایران نمود.

رک 6 یونیت شیشه - فروشگاه رک وستا - وستا رایان پارسی

رک 6 یونیت شیشه – فروشگاه رک وستا – وستا رایان پارسی


تولید انواع رک دوربین مداربسته

هدف از این کار در مجموعه رک وستا، تولید انواع رک شبکه برای کاربرد های شبکه بود. در کنار این موارد این مجموعه تصمیم گرفت برای فرایند های نصب و راه‌اندازی دوربین مدار بسته نیز اقدام به تولید رک های مخصوص نماید. همین امر باعث شد که ما امروزه به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و متخصص در زمینه تولید انواع رک دوربین مدار بسته، رک DVR در ایران شناخته شویم. رک های مخصوص دوربین مدار بسته در سایزها و ابعاد مختلف به راحتی در کارخانه این مجموعه طراحی و تولید می شوند.

استفاده از مواد و ورق های فلزی درجه 1 با ضخامت مناسب و همچنین استفاده از رنگ های اصولی در طراحی رک ها باعث شده است که محصولات ارائه شده در این مجموعه جایگاه ویژه ای را در بین خریداران و مشتریان پیدا کنند. فروش رک در سایز های مختلف از رک 3 یونیت دیواری تا رک 27 یونیت ایستاده نشانه ای از قدرت، دانش و تجربه بالای این مجموعه است.

تولید و فروش لوازم جانبی رک در مجموعه رک وستا

در کنار فروش رک، مجموعه رک وستا به عنوان تولید کننده و فروشنده لوازم جانبی رک در ایران نیز شناخته می شود. تولید بخش های مختلف رک از چرخ گرفته تا قفل درب ها، سینی ریلی و بخش های داخلی رک ها نیز به راحتی در کارخانه این مجموعه انجام می شود.

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.